Paletka do makijażu Avon PearlesqueP
Make up

Avon Mark Pearlesque paletka do makijażu

Dzisiaj na tapecie pojawia się paletka do makijaży Pearlesque od Avon Mark. Paletka pochodzi z kolekcji kosmetyków kolorowych o nazwie Mark. Stworzona została z myślą o imprezowym makijażu. Dzięki niej możemy wyczarować przepiękny makijaż okazjonalny, wykonturować twarz i nadać blasku naszej skórze. W designerskim kompakcie znajduje się 8 cieni i rozświetlacz. Z czego 5 z nich, to dobrze napigmentowane maty, a pozostałe 3 odcienie nadadzą blasku, każdemu spojrzeniu. Rozświetlacz natomiast ma piękny szampański odcień, który pięknie wtapia się w skórę.

Paleta do makijażu oczu i twarzy Avon Mark to miks błyszczących i matowych odcieni. Znajdziemy w niej żywe zielenie, fiolet wpadające w róż, ciepłe brązy i beże oraz coś, co pięknie podkreśli i rozświetli kącik oka, czyli perłową biel. Dzięki tak uniwersalnemu zestawieniu kolorystycznemu paletką możemy stworzyć zarówno delikatny dzienny makijaż, jak i mocniejszy wieczorowy z kolorowym akcentem. Możliwości mamy tutaj naprawdę sporo. Po nałożeniu podkładu tą samą paletką możemy wykonturować twarz. Elegancki rozświetlacz w kolorze szampana pięknie uwydatni kości policzkowe, łuk kupidyna, nos i czoło. Cieniem wpadającym w róż, delikatnie możemy podkreślić kości policzkowe, a brązem wykonturować twarz. Jeśli mamy, choć troszkę w sobie kreatywności tą paletką zrobimy nie jeden piękny i zmysłowy makijaż.

Bardzo podoba mi się w tej paletce nie tylko jej zawartość, ale i opakowanie. Duże lusterko idealnie sprawdzi się w podróży i będzie pomocne przy wykonywaniu makijażu.

Chcesz zostać konsultantką Avon?

Pamiętajcie o tym, że Avon daje Wam możliwość rozwoju. Dzięki rejestracji i zostaniu Konsultantką Avon nie tylko możecie zamawiać kosmetyki dla siebie z dużym rabatem, ale równie zarabiać na ich sprzedaży. W Avon nie masz żadnych zobowiązań, a kosmetyki zamawiasz, kiedy chcesz. Konsultantka Avon może również odbierać nagrody za zaangażowanie w programie stworzonym z myślą o nowych osobach. Rejestracja jest darmowa i niezobowiązująca. To świetna forma współpracy dla każdego. Studentki, młode mamy, dzieci, dojrzałe kobiety, a także Panowie znajdą w Avon coś dla siebie i najbliższych. Jeśli kochasz Świat kosmetyków, tak samo, jak ja to w katalogu Avon znajdziesz dużo fantastycznych nowości kosmetycznych i będziesz na bieżąco ze wszystkimi makijażowymi trendami 🙂

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.