Podkład Estee Lauder Double Wear
Make up

Kultowy podkład Estee Lauder Double Wear

Podkład Estee Lauder Doble Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 to jeden z ulubionych podkładów wizażystek. Idealnie sprawdza się przy makijażach okolicznościowych i wielkich okazjach. Pokochały go miliony Panien młodych i kobiety na całym Świecie. Niestety są też tacy, dla których ten podkład, to istny koszmar. Na szczęście to nie wielkie grono osób, które mam wrażenie, po prostu nie potrafi wykorzystać potencjału tego produktu. Śmiem tak twierdzić, ponieważ sama przez krótki okres nie byłam fanką tego podkładu. Wynikało to jednak z braku wiedzy o tym produkcie i braku doświadczenia w jego aplikacji. Dziś jestem wielką miłośniczką Estee Lauder Doble Wear i będą go zachwalać w tym artykule, ile się tylko da 🙂

Moje pierwsze doświadczenia

Podkład Estee Lauder Double WearPodkład kupiła w mega promocji, ale nie ona była kluczowa. Od dłuższego czasu interesowałam się makijażem i lubiłam testować perełki. Na wszystkich możliwych portalach kosmetycznych czytałam o podkładzie same pozytywne recenzje. Mało kiedy zdarzały się nieprzychylne komentarze. Estee Lauder Double Wear był również zachwalany przez moje ulubione guru makijażu i byłam przekonana, że jest najlepszy na Świecie. Moje pierwsze zderzenie z rzeczywistością bardzo mnie rozczarowało i byłam nawet zła, że wydałam na niego pieniądze.

Pierwsza aplikacja była katastrofą, najbardziej wkurzyłam się, że podkład nie ma pompki dozującej jego ilość. Właśnie dlatego nałożyłam go na twarz za dużo, aplikowałam go pomału i bez wprawionej ręki. Krycie podkład zachwyciło mnie od pierwszego użycia, moja buzia miała wreszcie jednolity kolor i nie przebijały się żadne niedoskonałości oraz piegi. Niestety gruba warstwa produktu, który bardzo szybko zastyga sprawiła, że poczułam się jak po mumifikacji. Podkład zastygł do tego stopnia, że każdy mój ruch buzią przypominał mi o tym kosmetyku. Czułam się przez to niekomfortowo i postanowiłam do niego nie wracać.

Wielka miłość

Podkład DW na modelceKiedy moja pasja do makijażu była już tak wielka, że pragnęłam pojąć jej wszystkie tajniki, zapisałam się do szkoły wizażu Pro Make Up Academy w Warszawie. To właśnie tam nauczyłam się profesjonalnego obchodzenia się z tym produktem. Po kilku wskazówka i radach uświadomiłam sobie, że aplikacja tego podkładu jest niezwykle prosta, a efekt może zwalać z nóg. Podkład najlepiej nakładać zwilżoną gąbeczką lub palcami to właśnie opuszki palców wytwarzają ciepło, dzięki któremu podkład łatwiej rozprowadzić po skórze. Ze względu na swoją pracę najczęściej nakładam go gąbeczką. Aplikuje pierwszą warstwę w sposób szybki i dokładny, równomiernie pokrywając niedoskonałości.Wystarczy naprawdę niewielka ilość tego podkładu, aby pokryć całą buzię, szyję i dekolt. W prawie każdym przypadku jedna warstwa to maksimum, ale czasami zdarzają się mocne przebarwienie wtedy, zamiast nakładać drugą warstwę produktu, aplikuje podkład tylko w tych miejscach, które potrzebują dodatkowego krycia.

Kultowy, długotrwały podkład Estee Lauder Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10 zapewnia świeży i naturalny wygląd przez aż 15 godzin, bez względu na pogodę i twoją aktywność. W dodatku jest to podkład wodoodporny, dlatego żadne łzy i pot nie są mu straszne. Podkład nie brudzi ubrań, nie pozostawia smug na twarzy, a do jego trwałości nie sposób się przyczepić. Najważniejsze jest dla mnie to, że podkład nie oksyduje, dzięki temu mam pewność, że uzyskany efekt, będzie wyglądał nienagannie przez cały czas, aż do jego zmycia. Konsystencja podkładu jest dosyć gęsta, oleista, nie posiada zapachu. Odpowiednio dobrany kolor pięknie dopasowuje się do buźki i nie tworzy efektu maski. Rewelacyjnie łączy się z produktami do konturowania, korektorami i pudrami fiksującymi. Ma szeroką gamę kolorystyczną, dlatego w łatwy sposób można dobrać odpowiadający nam odcień. Podkład tworzy na twarzy piękne satynowe wykończenie, nie podkreśla suchych skórek i może być stosowany do każdego typu cery.

 

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.