Pędzle Blend It
Make up

Pędzle do makijażu Blend It

Nie po raz pierwszy dostaję od Was pytania, odnośnie do najlepszych pędzli do makijażu. Jako wizażystka staram się wybierać produkty i akcesoria dobrej jakości, ponieważ zależy mi na tym, aby służyły mi długo. Są marki, które spełniają moje wymagania względem jakości. Jedną z nich są pędzle do makijażu, Blend It. Polecam je moim klientką oraz początkującym makijażystką ze względu na ich doskonałą jakość, oraz atrakcyjną cenę. Dostępne są w sklepie internetowym Minti Shop, w aż kilku dowolnie skomponowanych zestawach. Jeśli chcemy, skomponować własny zestaw możemy, to zrobić zakupując każdy pędzelek osobno. W moje kolekcji posiadam zestawy pędzli z serii PINK SUNSET, które wyróżniają się pięknym energetycznym kolorem trzonków. Każdy pędzel jest skonstruowany z drewnianego trzonka, mosiężnej skuwki oraz wysokiej jakości włosia syntetycznego bądź mieszanki naturalnego włosia kozy i syntetycznego. Uwielbiam je za ich miękkość i delikatność, ale przede wszystkim za kształty, które idealnie mogę dopasować do każdej twarzy.

ZESTAW PĘDZLI DO MAKIJAŻU TWARZY I OCZU PINK SUNSET FACE

ZESTAW PĘDZLI DO MAKIJAŻU TWARZY I OCZU PINK SUNSET FACEBLEND IT PRO to dobrej jakości zestaw pędzli. Składa się on z 6 specjalnie wyselekcjonowanych pędzli, które idealnie sprawdzą się przy makijażu twarzy i oczu. W tym zestawie znajdują się modele:

POWDER FUSION PRO 165

Pędzel, który idealnie sprawdzi się do nakładania pudru, duży i puchaty. Wykonany został z włosia syntetycznego, ale jest bardzo mięciutki i przyjemny w dotyku, moje klientki go uwielbiają.

BLUSHER PRO 130

Pędzel do aplikacji różu, który wykonany został z włosia naturalnego. Idealnie sprawdza się zarówno przy aplikacji różu sypkiego, jak  i w kamieniu. Ma specjalnie wyprofilowany kształt, dzięki któremu aplikacja tych produktów jest dużo łatwiejsza i bardziej precyzyjna.

HIGHLIGHTER PRO 155

Pędzel do rozświetlacza. Wykonany z włosia naturalnego jak dla mnie niezastąpiony do nakładania rozświetlacza na kości policzkowe, okolice nosa i dekolt. Może być wykorzystywany również jako pędzel do konturowania. Ja bardzo często używam go również do przypudrowania delikatnej skóry pod oczami.

BIG SHADER PRO 285

Klasyczny, uniwersalny pędzel do nakładania cieni na całą powiekę. Doskonale współpracuje z cieniami o sypkiej konsystencji. Pędzel wykonany z włosia naturalnego.

BROW LINE PRO 330

Skośny pędzel do aplikacji sypkich i kremowych produktów do brwi. Idealny do podkreślania łuku brwiowego i wypełniania konturu. Wykonany z włosia syntetycznego.

PENCIL PRO 240

Pędzel do precyzyjnej aplikacji i rozcierania cieni na linii rzęs. Idealny do „cut crease”. Wykonany z naturalnego włosia.

PINK SUNSET ZESTAW 6 PĘDZLI BLENDING QUEEN

PINK SUNSET ZESTAW 6 PĘDZLI BLENDING QUEENBlending Queen, to zestaw pędzli idealnie dostosowany do blendowania cieni. Pędzle Blend It, składają się z 6 różnej wielkości pędzli, które możemy dopasować do wielkości i kształtu oka.  Dzięki temu wykonamy bardziej precyzyjny i estetyczny makijaż.

PINK SUNSET CREASE BLENDING PRO 225

Pędzel do blendowania cieni zarówno w załamaniu powiek, jak i w zewnętrznej stronie oka. Wykonany z naturalnego włosia.

PINK SUNSET SOFT DEFINER BLENDING PRO 228

Wykonany z naturalnego włosia. Pędzel do rozcierania sypkich cieni i pigmentów na całej powiece oraz w załamaniu.

PINK SUNSET MINI CREASE BLENDING PRO 227

Pędzel do rozcierania i konturowania cieni z włosia naturalnego.

PINK SUNSET EDGE BLENDING PRO 224

Niezastąpiony pędzel do blendowania i rozcierania cieni. Idealny do aplikowania produktu w załamaniu powieki.

PINK SUNSET FLUFF BLENDING PRO 223

Pędzel do cieniowania i rozcierania cieni. Idealny do uzyskania efektu „ombre”

PINK SUNSET PRECISE BLENDING PRO 226

Precyzyjny pędzel do blendowania, konturowania oka i rozcierania cienia w załamaniu powieki.

ZESTAW PĘDZLI DO OCZU PINK SUNSET EYES

ZESTAW PĘDZLI DO OCZU PINK SUNSET EYESBLEND IT PRO to wysokiej jakości pędzle zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
Na szczególną uwagę zasługuje dbałość o szczegóły wykonania BLEND IT PRO. Trzonki pędzli mają nietuzinkowy kolor – przejście ombre barwami różowego zachodu.

PINK SUNSET PENCIL PRO 240

Pędzel do blendowania cieni zarówno w załamaniu powiek, jak i w zewnętrznej stronie oka.

PINK SUNSET PRECISE SMUDGE PRO 231

Pędzel do rozcierania sypkich cieni i pigmentów na całej powiece oraz w załamaniu.

PINK SUNSET ROUND BLENDER PRO 200

Pędzel do rozcierania i konturowania cieni.

PINK SUNSET SMALL SHADER PRO 280

Niezastąpiony pędzel do blendowania i rozcierania cieni. Idealny do aplikowania produktu w załamaniu powieki.

PINK SUNSET EYE BUFFER PRO 250

Pędzel do cieniowania i rozcierania cieni. Idealny do uzyskania efektu „ombre”

PINK SUNSET BLENDING PRO 221

Precyzyjny pędzel do blendowania, konturowania oka i rozcierania cienia w załamaniu powieki.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.