Pielęgnacja twarzy

Peeling kawitacyjny w domu z GARETT

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego Garett Beauty Sonic Scrub, to idealny sposób na zadbanie o naszą cerę w domowym zaciszu. Większość z nas zna ten zabieg z salonów kosmetycznych, ale w dzisiejszym Świecie możemy pozwolić sobie na ten luksus w domowym SPA. Marka Garett stworzyła urządzenie proste w obsłudze, które daje taki sam efekt, jak po wizycie u kosmetyczki.

Przez wiele lat z zabiegu peelingu kawitacyjnego korzystałam w zaprzyjaźnionym salonie kosmetycznym. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że mogę wykonać go samodzielnie. Przy pierwszym użyciu miałam duże obawy czy poradzę sobie sama, ale urządzenie Garett Beauty Sonic Scrub jest bardzo proste i intuicyjne w użytkowaniu. Dzięki niemu już nie muszę czekać na wolny termin w salonie, wykonuje zabieg w domu, kiedy mam na to czas i ochotę.

Czym jest peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny to nieinwazyjny zabieg kosmetyczny pozwalający na głębokie oczyszczanie naskórka, poprzez jego złuszczanie. Metoda, ta jest całkowicie bezpieczna, niezależnie od  typu i rodzaju naszej skóry. Wykorzystuje ultradźwięki, które oddziałują z cieczą, przekształcając ją w mikro pęcherzyki, te z koleji wspomagają rozbijanie wierzchniej warstwy naskórka, oczyszczając skórę z sebum i zanieczyszczeń. Kawitacja usprawnia przepływ krwi i limfy, zapewniając skórze dotlenienie i pobudzając komórki do naturalnej odbudowy i regeneracji. Efektem jest wyjątkowo gładka, rozjaśniona, promienna skóra, idealnie przygotowana na przyjęcie substancji aktywnych, obecnych w kosmetykach.

Garett Beauty Sonic Scrub

Garett Beauty Sonic ScrubPierwsze wrażenie jest bardzo ważne, zwłaszcza dla osób które uwielbiają nowości w dziedzinie kosmetyki. Zwracam dużą uwagę na estetykę, dlatego prócz funkcjonalności, która również jest bardzo istotna dużą uwagę zwracam na wygląd. Urządzenie do peelingu kawitacyjnego Garett ma wprost idealny design. Biała, płasko owalna obudowa idealnie mieści się w dłoni. Dzięki temu wykonanie zabiegu staje się prostsze, w każdej chwili można swobodnie manewrować urządzeniem. Garett Beauty Sonic Scrub zasilany jest wbudowanym akumulatorem, dlatego żaden kable nie będą nam się plątać podczas wykonywania zabiegu. Zawsze możemy zabrać go ze sobą w podróż, ponieważ zmieści się on w każdej kosmetyczce.

Warto wspomnieć, że urządzenia z lini Garett Beauty są doceniane nie tylko przez użytkowniczki, ale również zostały uhonorowane odznaczeniem ,,Kobiecej Marki Roku”

Moje wrażenia po pierwszym zabiegu.

Muszę się przyznać, że przed pierwszym użyciem byłam trochę przerażona, nigdy nie wykonywałam tego zabiegu samodzielnie. Szybko przekonałam się, że wykonanie peelingu kawitacyjnego urządzeniem Garett Beauty Sonic Scrub jest dziecinnie proste. Na oczyszczoną buzie nie nakładałam niczego, jedynie zwilżyłam twarz wodą termalną. Włączyłam urządzenie i zgodnie ze wskazówkami w instrukcji obsługi wykonałam zabieg. Pierwszą funkcją jest oczyszczenie, cały cykl trwa ok. 10 min, przesuwałam łopatką po skórze w kierunku lini włosów. Pierwsze odczucie było bardzo przyjemne, czułam impulsy oraz delikatne ciepło. Nie używałam siły, łopatka sunęła się sama, nie zauważyłam żadnego podrażnienia po zabiegu, twarz nie była nawet zaczerwieniona. Gdy cały cykl się skończył zauważyłam na łopatce  po wewnętrznej stronie, że zebrał się na niej złuszczony naskórek. Od razu poczułam, że to urządzenie świetnie sobie poradziło ze swoim zadaniem.

Kolejną funkcją z której możemy skorzystać jest masaż liftingujący, a skoro moja skóra była już dobrze oczyszczona postanowiła przed masażem nałożyć serum ujędrniające. Włączyła funkcje lifting i wykonałam zabieg. W tym przypadku częstotliwość impulsów była wolniejsza, również można było poczuć przyjemne ciepło i mrowienie. Serum bardzo szybko się wchłonęło, mam wrażenie że dzięki urządzeniu przenikło głębiej, ponieważ efekt był na prawdę niesamowity. Już po pierwszy zabiegu skóra stała się bardziej sprężysta, gładka w dotyku.

Kolejne dwie funkcje dostępne na urządzeniu Garett Beauty Sonic Scrub, to jonizacja dodatnia i ujemna. Jony dodatnie wydobywają zanieczyszczenia na powierzchnię skóry. Termoterapia ogrzewająca skórę do temperatury 42’C otwiera pory, wspomaga krążenie krwi i przemianę materii. Jony ujemne wtłaczają składniki aktywne w głębsze warstwy skóry, by działały jeszcze skuteczniej. Termoterapia poprawia wchłanianie składników i stymuluje fibroblastry w skórze do produkcji kolagenu i elastyny.

Kochani na koniec mam dla Was kod rabatowy na wszystkie nowości i nieprzecenianie produkty od marki Garett 😁 z kodem LAILA20 otrzymacie 20% rabatu. Kod ważny przez cały sierpień.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.