Portfolio wizażowe

Portfolio

Monika Majewska

O mnie

Mam na imię Monika. Mieszkam i pracuję w Radomiu. Od 2019 roku jestem certyfikowaną wizażystką. Swoją przygodę rozpoczęłam w szkole makijażu Pro Make Up Academy, gdzie odkrywałam Świat makijażu pod okiem Karoliny Matraszek i Daniela Sobieśniewskiego. Makijaż jest moją pasją i pracą, którą wykonuje z największą przyjemnością. Zdobyłam certyfikaty u znanych wizażystów w branży beauty Magdaleny Pieczonki, Joanny Ferdynus-Gołuszko (Maxineczka) i Dr Make Up. 

Makijaż okolicznościowy

Make up gallery

Make up Gallery

Zdjęcia moich makijaży, wykonanych na moich klientkach. Pracę, które wykonywałam w szkole wizażu i na kursach doszkalających.

100 zł

Makijaż ślubny

Wedding day

Makijaż ślubny

W tak ważnym dniu warto postawić na profesjonalny makijaż. Dzięki wysokiej klasy kosmetyków, będzie on trwały i stosowny do okazji. Poczujesz się wyjątkowo i będziesz bardziej pewna siebie.

Czas wykonania 1:30h – 1:45h

120 zł

Makijaż próbny

Nie rezygnuj z makijażu próbnego ślubnego, jeśli chcesz wyglądać w tym dniu perfekcyjnie. 

Podczas wykonywania takiego makijażu uzyskasz cenne wskazówki, przetestujesz trwałość kosmetyków i co najważniejsze przekonasz się czy w takiej odsłonie dobrze się czujesz.

Sprawdzimy, jak makijaż prezentuje się w świetle dziennym i sztucznym oraz wykonamy kilka próbnych zdjęć.

Czas wykonania 2:30h – 3h

100 zł

Pakiet VIP

W tym pakiecie znajduje się makijaż ślubny z makijażem próbnym. W tym dniu usługa zostanie wykonana w dogodnym dla Ciebie miejscu. Wykonam Korektę Pana Młodego i z moich usług będą mogli skorzystać Twoi goście. Będziesz mogła również umówić się na makijaż do sesji zdjęciowej.

Pakiet VIP wyceniany jest indywidualnie w zależności od ilości usług. 

Stylizacja rzęs i brwi

Lashes room

Podkreśl spojrzenie

Chciałabyś, aby Twoje rzęsy były długie i gęste? Koniecznie skorzystaj z jednej z najbardziej popularnych metod przedłużania rzęs. Dzięki niej Twoje spojrzenie będzie bardziej wyraziste i podkreślone. Ty poczujesz się pewniej i zaoszczędzisz czas porannego makijażu. 

Metoda 1:1.                                   70 zł        uzupełnienie 60 zł

Metoda 2D                                  80 zł        uzupełnienie 70 zł

Metoda 3D                                100 zł        uzupełnienie 90 zł

Regulacja i henna brwi           20 zł

Kępki jednorazowe                  20 zł

 

 

Metoda 1:1
Metoda 1:1
Lekcje makijażu

Mój makijaż

Nowość

Kurs makijażu

Chcesz nauczyć się, jak zrobić makijaż, który uwydatni Twoje zalety? Na szkoleniu „Mój makijaż” dowiesz się, jak podkreślić wszystkie najlepsze atuty Twojej urody. Dzięki zdobytej wiedzy będziesz mogła sama wykonać makijaż, który będzie nienaganny i trwały, bez pomocy koleżanek lub kosmetyczek.

250 zł

Plan szkolenia
Beauty Bloger

Blog Lailabodyscrub

Jak zadbać o cerę przed wizytą u wizażystki?

Kilka sprawdzonych rad, które z pewnością przydadzą się przed wizytą u makijażystki. Czego unikać i jak zadbać o skórę, by w dniu imprezy wyglądać wyjątkowo? Koniecznie sprawdź czego unikać i jak ułatwić pracę wizażystce.

Bronzer ABH
Sesje zdjęciowe

Zlecenia firmowe

Współpracuje przy sesjach zdjęciowych i na planach filmowych.

Każde zlecenie wyceniam indywidualnie i wystawiam fakturę