Portfolio wizażowe

Znajdziesz tutaj moje prace makijażowe, które wykonywałam na swoich klientkach.

Zanim jednak przejdziesz dalej zapoznaj się z kilkoma ważnymi informacjami.

Od października 2021r. ulega zmianie cennik usług makijażowych.

Cena za makijaż okolicznościowy/wieczorowy – 100 zł

Cena za makijaż próbny ślubny – 100 zł

Cena za makijaż ślubny – 120 zł

Dojazd do klientki na terenie Radomia – 20 zł

Dojazd po za Radom – 1 km 1,50 zł liczony w dwie strony.

Zapisy przyjmuje pod nr tel. 604-319-573 w razie pytań i innych form współpracy, również proszę o kontakt telefoniczny.

Makijaż do sesji zdjęciowej

 

Makijaż wykonany został przeze mnie w szkole wizażu PRO Make Up Academy w Warszawie. Był to makijaż egzaminacyjny, który wykonałam na modelce. Idealnie sprawdzi się przy romantycznych sesjach zdjęciowych i będzie inspiracją dla wielu panien młodych.

 

Makijaż kontrastowy

 

Makijaż kontrastowy musi być energetyczny, przykuwający uwagę, czasami szokujący. Kontrastowe kolory w makijażu to doskonały pomysł, dla odważnych kobiet. Idealnie sprawdzi się w sesjach zdjęciowych. Ostatnio jest również bardzo modny wśród fanek festiwali.

 

Makijaż dzienny

 

Makijaż dzienny służy do wydobycia naturalnego piękna kobiety. Jego zadaniem jest podkreślanie kobiecych walorów pozostając przy tym niezauważonym. Ten rodzaj makijażu powinien również kamuflować niedoskonałości skóry, dlatego musi być wykonywany w sposób umiejętny i właściwie dobranymi kosmetykami.

 

Makijaż wieczorowy

 

Makijaż wieczorowy to rodzaj makijażu okolicznościowego, który jak sama nazwa wskazuje, wykonywany jest na specjalny rodzaj okazji. Po pierwsze powinien podkreślać urodę, a po drugie musi wytrzymać kilka godzin, dlatego tworzony jest najlepszej jakościami kosmetykami, które mają przedłużoną trwałość. W końcu musi wytrzymać całą noc.

 

Makijaż Cut Crease

 

Make Up Cut Crease to idealna opcja dla kobiet, które w makijażu stawiają ma podkreślone oko. Jeśli lubicie mocny makijaż i szukacie czegoś nowego na wieczór, cut crease będzie najlepszą opcją! Sprawdzi się zarówno w makijażu wieczorowym, jak i okazjonalnym.

Makijaż francuski
Makijaż francuski dedykowany jest kobietom, które cenią sobie elegancję. Jest on dość minimalistyczny, dzięki czemu prezentuje się stylowo w każdej sytuacji. Makijaż paryski charakteryzuje się prostotą. Główną rolę odgrywają wyraźnie pomalowane usta, które znajdują się na pierwszym planie, górna powieka pociągnięta czarnym eyelinerem oraz precyzyjnie wytuszowane rzęsy.

Makijaż okazjonalny

 

Makijaż okolicznościowy jest trwały, a jego intensywność zależy od upodobań klientki. Mam możliwość wykorzystania wielu technik. W tym makijażu najważniejszy jest charakter wydarzenia, w tym przypadku był to ślub. Makijaż podkreślił urodę klientki i idealnie wkomponował się w stylizację.

 

Makijaż fotograficzny

 

Makijaż fotograficzny jest niezwykle wymagający. Ostre światło lampy błyskowej potrafi obnażyć każdą niedoskonałość naszej cery. Skóra w obiektywie wydaje się być jeszcze bledsza, niż jest w rzeczywistości, dlatego należy tutaj posłużyć się odpowiednimi technikami pracy. Makijaż ten powinien być mocniejszy od codziennego, ale niezbyt kolorowy i przerysowany.

 

 

Makijaż ślubny wykonany na mojej pięknej klientce w tak wyjątkowym dla niej dniu. Jasne, delikatnie podkreślone oko w połączeniu z trwałym i idealnie dobranym podkładem. Całość wygląda lekko i kobieco.